Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R. (46´ Blecha A., 81´ Máčal M.), Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Udržal R., Sklenka D. (46´ Říha D.), Dobeš R.

Zlámanec - Hluk B 5:1 Jirsák, Damborský, Hubáček, Němec, Sadil – Hanák

FC KORYNA – Šumice 2:2 Jančík, Lysko – Kelíšek, Kunovský

Kudlovice - Jalubí 1:2 Hložný – Gajdorus 2

Sušice - Zlechov 4:2 Kaštánek 2, Skopal T., Jurek – Kowalik 2

Havřice -Strání 0:3 Fruhauf, Kolaja, Popelka

Slavkov - Bojkovice 0:0
Citujeme Otrokovice

Osvětimany - JISKRA 0 : 1 (0 : 1)

Parádní vstup do jarních kol
V úvodním jarním kole zajížděla Jiskra na horkou půdu Osvětiman, které nyní koučuje bývalý trenér Jiskry Jiří Penner.
O to bylo utkání pikantnější a zřejmě i to mohlo za velkou snahu hostů o solidní výsledek.
Ti hned od úvodních minut překvapili svou aktivitou. Vytvořili si během první půle více brankových příležitostí a určitě po zásluze se ujali Čonkou vedení, když zakončoval hezkou kombinační akci. Domácí si vytvořili příležitost jen z prvního rohového kopu, ale naštěstí pro hosty zakončovali jen mimo branku.
Ve druhém poločase už domácí po dvojitém střídání a zřejmě i "bouřce" v šatnách zvýšili snahu o vyrovnání, ale otrokovští neustále hrozili do otevřenější obrany z brejků. Naneštěstí je nedokázali proměnit a tak byl závěr utkání hodně dramatický.
V posledních sekundách domácí neproměnili vyloženou šanci a tak se Jiskra hlavně díky skvělému prvnímu poločasu dočkala tří bodů.
XVIII.kolo 10.4.

ŠUMICE - TJ OSVĚTIMANY
2:3 (1:2)

Sestava: Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R.(Blecha J.,Máčal M.), Křemeček R., Brhel M.(Sklenka D.), Trávníček F., Udržal R., Říha D., Dobeš R.

ŠUMICE : OSVĚTIMANY 2 : 3 (1 : 2)
Šidlo – Pilka, Mikulec, Gregor (54.min. Synčák), Tlach – Žampach (75.min. Valášek), Šmíd, Polák , Kandrnál – Kelíšek, Kunovský.
Náhradníci:Valášek,Synčák,Marek,Juřeník M.,Janíček
Po remíze z minulého kola, byl úkol do tohoto utkání porazit Osvětimany a tím potvrdit bod z Koryčan.
Od první minuty jsme se do soupeře pustili naplno, podle taktického plánu jsme chtěli hrát aktivně, a to se dařilo. Hned v druhé minutě Kunovský ideálně přihrál Žampachovi do křídelního prostoru a ten se z rohu šestnáctky trefil za gólmanová záda. 1:0. Na branku Osvětiman se valil útok za útokem, ale naši útočníci trefili pouze tyč, nebo dobře chytajícího gólmana hostů. Bohužel v 16. minutě udeřili hosté. Z přímého kopu s podporou větru míč zapadl do šibenice, bylo srovnáno. 1:1. Po vyrovnávací brance se hra vyrovnala, hrálo se od šestnáctky po šestnáctku. V 31. minutě soupeř opět zahrozil a střelou ze šestnáctky se ujal vedení 2:1. Tímto výsledkem skončil první poločas.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s taktikou zvýšit herní aktivitu a vyrovnat stav utkání. V 54. Minutě střídal zraněného Gregora Synčák, který v 61. Minutě ideálně přihrál Kunovskému a ten se nemýlil, bylo srovnáno 2:2. Na soupeře jsme vyvinuli tlak, který měl vést k vítěznému gólu. Bohužel v 72. minutě jsme zbytečně ztratili míč uprostřed hřiště, soupeř tuto hrubku potrestal a střelou k tyči si náš obránce srazil míč do branky. 2:3. Závěrečný desetiminutový tlak byl neplodný, takže závěrečný účet zůstal 2:3.
Přestože jsme prohráli, tak hráčům za bojovnost a nasazení patří pochvala.
XIX.kolo 16.4.

TJ OSVĚTIMANY - SK JALUBÍ
1:0 (1:0)

Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R., Křemeček R., Brhel M.(75´Máčal M.), Trávníček F., Udržal R., Sklenka D. (68´ Blecha J.), Dobeš R.

Branka: Křemeček R.

J.Otrokovice – Hluk B 2:2 Čonka, Spurný M. – Horák T. a Zd.

Osvětimany - Jalubí 1 : 0 (1:0)
Bez pracovně zaneprázdněného Keglera a dlouhodobě zraněných Bobčíka a Zicha se jalubští vydali na půdu jednoho z nejkvalitnějších mužstev 1.B třídy sk.C – Osvětimany. Strašák z minulé ,,desítky“ na půdě tohoto soupeře varoval jalubské zřejmě dostatečně, protože jak taktika, tak úvodní minuty nabídly přesně obraz, který se sice dal očekávat, každopádně se mu šlo účinně bránit. Domácí měli sice míč častěji na svých kopačkách, měli i územní převahu, ale vzorně pokyny plnící mužstvo zdárně odolávalo tomuto tlaku. Svým výkonem vyčníval zejména brankář Mlčák, který suveréně stahoval nebezpečné centry a vyznamenal se zejména po dělovce Udržala, kterou s námahou krásným zákrokem vyškrábl a průniku Křemečka R., jehož sólo rovněž zneškodnil. Hosté se do šancí dostávali spíše sporadicky, přesto některé centry byly hodně ošemetné a znervózněly domácí. Přesto to byli ale domácí, kteří se zaslouženě ujali vedení, pravda, po gólu hodně ,,slepeném“. Dlouhý aut propadl po několika tečích až ke Křemečkovi R., který míč dorazil do sítě – 1:0.
O poločase vystřídal zraněného Zapletala Hruška a hosté šli do druhé půle s cílem stále hrát svou hru, poctivě bránit a pokud by se naskytla šance soupeře potrestat. Vše se dařilo, domácí byli téměř bezzubí, několik standartních situací vyřešil Mlčák, a naopak hosté čím dál častěji hrozili z brejků, rohů a vysokých nákopů. Ke konci utkání už hosté hráli vabank a mnoho nescházelo, aby Gajdorus, jež přeskočil chybujícího golmana, usměrnil míč do sítě, ten však skončil vedle, a tak přece jen zaslouženě vyhráli o gól lepší Osvětimany. Hosté si však zaslouží uznání, svou taktickou hrou a bojovností mile překvapili a zaskočili domácí, kteří zřejmě čekali další kolonádu, naopak se domácí "All stars" strachovali do poslední minuty. Hlavně však jalubští dokázali sami sobě, že s bojovností a 100 procentním přístupem můžou hrát s kýmkoliv.

Branky: Křemeček R.
XX.kolo 24.4.

ZLECHOV - TJ OSVĚTIMANY
2:0 (1:0)

Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R.(75´Máčal M.), Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Udržal R., Blecha J., Dobeš R.

Hluk B – Havřice 0:2 Franc, Těthal
Slavkov – Sušice 4:1 Šimek 2, Zimčík, Tománek - Kopal
Bojkovice – Kudlovice 4:1 Valtr, Čačko, Floreš, Varga – Hruška
Strání - FC KORYNA 4:1 Frühauf, vlastní, Kolaja, Pomajbík – Věžník M.
Zlechov – Osvětimany 2:0 Kremr, Kowalík
Jalubí – Zlámanec 2:0 Gajdorus T. 2
Šumice – J. Otrokovice 0:1 Martinec
XXI.kolo 30.4.

TJ OSVĚTIMANY - FC STRÁNÍ
0:2 (0:1)

Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R. (65´ Máčal M.), Křemeček R., Brhel M., Udržal R., Sklenka D., Říha D., Dobeš R.

Šumice – Hluk B 3:3 Kunovský 2. Novák – Tinka, Žadlík, Horák
J.Otrokovice – Jalubí 2:1 Martinec, Janeba - Gajdorus
Zálmanec – Zlechov 2:1 Damborský 2 - Kremr
Osvětimany – Strání 0:2 Vintr, Popelka S.
FC KORYNA – Bojkovice 4:0 Lysko, S.Koval, Jančík, M.Věžník
Kudlovice – Slavkov 1:0 Suchoň
Sušice – Havřice 1:0 Hejda M.

Citujeme Strání.

Trenér Šebesta o zápase:

Na zápas v Osvětimanech jsme se hodně těšili, protože tento hodně kvalitní soupeř nám měl ukázat, na jaké mety můžeme pomýšlet. Od úvodu jsme byli fotbalovější a z mírného tlaku jsme vydolovali naši první branku, kdy se krásně přímo od rohového praporku trefil Pavel Vintr. Vedení nás trochu ukolébalo az toho pak pramenilo několik příležitostí soupeře. V bráně ale máme v parádní fazoně chytajícího Tondu, tak jsme všechny Osvětimanské ataky přežily bez inkasované branky. Musím říct, že s devadesáti procent hrozilo nebezpečí od soupeře jen ze standartek, bohužel při metru který sudí nastavil, jich soupeř zahrával opravdu velmi mnoho. My jsme ale neustále hrozili rychlým přechodem do útoku a po jedné takové akci ve 2.poločase stoper Osvětiman zahrál ve vápně rukou, takže následovala penalta. V této situaci se obvykle Staňa Popelka nemýlí, což také hned potvrdil. V utkání jsme my i soupeř několikrát trefili brankovou konstrukci, k vidění bylo také několik krásných akcí, korunovaných parádními zákroky golmanů, takže všichni fanoušci si přišly na své. Kaňkou na utkání tak zůstává jen zranění Romana Mimochodka, kterého bohužel, po ostrém zákroku jednoho z domácích fotbalistů, čeká několika týdenní pauza.

XXII.kolo 8.5.

BOJKOVICE - TJ OSVĚTIMANY
1:2 (0:1)

Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Karlín R.(72´Vávra A.), Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Udržal R., Blecha J.(80´Máčal M.), Dobeš R., Sklenka D.

Citujeme Bojkovice:

Naše Viktorka začala aktivně, přes dobře bránícího soupeře jsme se však do šancí prosazovali jen velmi těžko. Jediné dva světlejší okamžiky první půle jsme bohužel nevyužili. Nejprve Vargu vychytal Brázdil, Hladík pak hlavou mířil těsně vedle. Hosté trpělivě čekali na naše chyby a ty přišly. Nejdříve deset minut před přestávkou potrestal minelu jednoho z obránců Dobeš, ve druhé půli pak vystihl nepřesnou malou domů Brhel a Osvětimany vedly o dvě branky. V závěrečné dvacetiminutovce jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale náš tlak byl křečovitý, útočným akcím chyběla myšlenka. V 86. minutě se sice podařilo Spáčilovou trefou zápas zdramatizovat, víc nám už však zkušeně hrající hosté nedovolili.