LOGO TJ 1932 (1).jpg
Fotbalisti TJ 2015a.jpg

TJ Osvětimany - fotbal, účastník KFS Zlínského kraje, IA.třídy

LOGO TJ 1932.jpg
I.kolo

FC KORYNA : TJ OSVĚTIMANY 3:0 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Blecha J., Březina K., Křemeček L., Drobil Z., Udržal R., Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Říha D., Dobeš R.
Střídali: Karlín R., Blecha A., Strýček L.



I.B třída sk. "C" - muži

Strání – Hluk B 4:1 Vojtek, Fruhauf, Pomajbík, Popelka S. - Žajdlík
Bojkovice – Zlechov 2:0 Spáčil, Valter
Slavkov – Jalubí 1:3 Polášek – Gajdorus, Hanáček, Najbrt
Havřice – Šumice 2:1 Franc, Masařík - Zajíc
Sušice – J. Otrokovice 1:0 Kaštánek
Kudlovice – Zlámanec 0:2 Damborský, Mimránek
FC KORYNA – Osvětimany 3:0 Lysko 3

Na videu můžete vidět dvě sporné situace v Koryčanech.
Foto 1

Foto 1

Foto 2

Foto 2

Penalta

Penalta

08082010063.jpg
08082010065.jpg
08082010064.jpg
hlavička

hlavička

Drobil 2.jpg
Drobil 3.jpg
Drobil 4.jpg
Drobil 5.jpg
Tabulka I.kolo

Tabulka I.kolo

II.kolo

TJ HLUK "B" - TJ OSVĚTIMANY 2:4 (1:3)




Sestava:: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J.
Střídali: Trefilík Z.

I.B třída sk. "C" - muži


Hluk B – Osvětimany 2:4 Minařík, M. Zalubil – Křemeček R., Brhel, Dobeš 2
Zlámanec – FC KORYNA 4:1 Šuta 3, Řezníček – vlastní
J. Otrokovice – Kudlovice 7:1 Čonka 4., Martinec, Spurný, D., Zimčík – nehl.
Šumice – Sušice 2:1 Kunovský 2 - Šlechta
Jalubí – Havřice 2:1 Bičánek, Hanáček - Masařík
Zlechov – Slavkov 1:0 Zajíc
Strání – Bojkovice 4:1 Mimochodek, Fruhauf, Vojtek, Pomajbík - Ondrejík

Tabulka II.kolo

Tabulka II.kolo

III.kolo

TJ OSVĚTIMANY - TJ ZLÁMANEC 4:2 (1:1)



Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z, Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J.
Střídali: Blecha J., Trefilík Z., Struha R.


I.B třída sk. "C" - muži

Bojkovice – Hluk B 4:0 Varga 2, Spáčil, Salvet
Slavkov – Strání 1:1 Zimčík - Pomajbík
Havřice – Zlechov 4:1 Franc 3, Krajza - Slavík
Sušice – Jalubí 2:1 Skopal, Hejda - Gajdorus
Kudlovice – Šumice 3:2 Bohun, Suchoň, vlastní – Zajíc, Tlach
FC Koryna – J.Otrokovice 1:3 Lupínek – Čonka 2, Janeba
Osvětimany – Zlámanec 4:2 Brhel, Křemeček L. 2, Drobil – Damborský, Řezníček
Tabulka III.kolo.jpg
IV.kolo

TJ JISKRA OTROKOVICE - TJ OSVĚTIMANY 1:0 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z, Křemeček R., Brhel M., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J., Blecha A.
Střídali: Červenka O., Trefilík Z.

I.B třída sk. "C"


Hluk B -Zlámanec 1:3 Horák T. – Hubáček, Jirsák, Damborský
J.Otrokovice -Osvětimany 1:0 Štěpaník
Šumice -FC KORYNA 6:1 Pilka, Zajíc 2, Konovský 2, Gregor – Věžník M.
Jalubí -Kudlovice 2:1 Ulman, Dujka – Bohun
Zlechov -Sušice 2:1 Slavík, Zajíc – Jankůj
Havřice – Strání 0:0
Bojkovice –Slavkov 0:1 Šimek
Tabulka IV.kolo.jpg
V.kolo

TJ OSVĚTIMANY - TJ ŠUMICE 4:0 (3:0)



Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z, Křemeček R., Brhel M., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J., Udržal R.
Střídali: Janča D., Struha R., Peprník S.

I.B třída sk. "C"
Slavkov – Hluk B 4:2 Kostelník 2,Polášek, Zajíc – Horák 2
Havřice – Bojkovice 5:1 Franc 2, Hráček, Ulčík, Šmotek - Čačko
Sušice – Strání 2:2 Kaštánek, Skopal T. – Motola, Pomajbík
Kudlovice – Zlechov 1:0 Maňásek
KORYNA – Jalubí 1:0 Marek
Osvětimany – Šumice 4:0 Dobeš 3, Březina
Zlámanec – J. Otrokovice 2:1 Němec, Řezníček – Spurný D.
Tabulka V.kolo.jpg
VI.kolo

TJ JALUBÍ - TJ OSVĚTIMANY 0:2 (0:1)



Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z., Udržal R., Křemeček R., Brhel M., Dobeš R., Zapletal J., Blecha A., Karlín R.
Střídali: Říha D., Trávníček F., Blecha J,


I.B třída – skupina C
Hluk B – J.Otrokovice 2:0 Tinka, Martin Zalubil
Šumice – Zlámanec 2:1 Zajíc, Marek – Damborský
Jalubí – Osvětimany 0:2 Březina, vlastní (dle hlášení domácích)
Zlechov – FC KORYNA 1:3 Zajíc – Posolda 2, Koval
Strání – Kudlovice 5:0 Vojtek 3, Popelka S., Pomajbík
Bojkovice – Sušice 4:0 Spáčil, Salvet, Čačko, Balon
Slavkov – Havřice 3:2 Polášek 2, Kostelník – Franc, Bachůrek
Tabulka VI.kolo.jpg
VII.kolo

TJ OSVĚTIMANY - SK Zlechov 2:1 (0:1)



Sestava: Brázdil V., Blecha J, Březina K., Křemeček L., Drobil Z., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Blecha A., Karlín R.,Trávníček F.
Střídali: Říha D., Vávra A.



I.B třída – skupina C
Havřice – Hluk B 3:2 Masařík M., Horňák, Bachůrek – Bochánek, Soviš
Sušice – Slavkov 1:2 Šur – Kostelník 2
Kudlovice – Bojkovice 0:2 Balon 2
FC KORYNA – Strání 2:1 Z.Lysko 2 - Pomajbík
Osvětimany – Zlechov 2:1 Křemeček Lub. 2 - Kremr
Zlámanec – Jalubí 1:0 Sadil
J.Otrokovice – Šumice 2:1 Zvonek, Ištvánek - Kunovský
Tabulka VII.kolo.jpg
VIII.kolo

FC STRÁNÍ - TJ OSVĚTIMANY 2:2 (2:1)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Karlín R.,Trávníček F., Říha D.
Střídali: Blecha J., Vávra A.
Branky: Říha D., Brhel M.

I.B třída sk. "C" - muži
Hluk B – Šumice 3:1 Jurásek, Horák, Matyáš – Synčák
Jalubí – J. Otrokovice 0:1 vlastní
Zlechov – Zlámanec 1:2 Ondrůšek – Mimránek, Šuta
Strání – Osvětimany 2:2 Popelka S., Pomajbík – Říha, Brhel
Bojkovice – FC KORYNA 3:2 Ondrejík, Balon, Valter – Marek, Lysko
Slavkov – Kudlovice 2:1 Polášek, Zajíc - Bohun
Havřice – Sušice 4:2 Masařík M. 2, Franc, Masařík P. – Kaštánek 2

Tabulka VIII.kolo.jpg
IX.kolo

TJ OSVĚTIMANY - SK S.V. BOJKOVICE 0:3 (0:1)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Možíš L.
Střídali: Blecha J., Vávra A.

I.B třída sk. "C" - muži
Sušice – Hluk B 5:3 Kaštánek, Skopal T. a L., Švejčara, Jankůj – Hanák, Chytil, Gál
Kudlovice – Havřice 1:0 Blaha
FC KORYNA – Slavkov 1:4 P.Posolda – Zajíc 2, Stojaspal, Chovanec
Osvětimany – Bojkovice 0:3 Čačko, Balon, Varga
Zlámanec – Strání 1:1 Damborský – Pomajbík
J.Otrokovice – Zlechov 4:0 Horsák 2, Ištvánek, Čonka
Šumice – Jalubí 0:0
Tabulka IX.kolo.jpg
X.kolo

TJ SLAVKOV - TJ OSVĚTIMANY 3:0 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Možíš L.
Střídali: Vávra A.

I.B třída sk. "C" - muži
Hluk B – Jalubí 4:1 Horák T. 2, Jurásek 2 - Gajdorus
Zlechov – Šumice 2:1 Zajíc 2 - Kelíšek
Strání – J. Otrokovice 4:1 Vojtek, Pomajbík 3 – Štěpaník
Bojkovice – Zlámanec 3:0 Varga 2, Čačko
Slavkov – Osvětimany 3:0 Stojaspal, Zajíc 2
Havřice – FC KORYNA 3:2 Masařík M. 3 – Lysko Z., Věžník M.
Sušice – Kudlovice 1:0 Švejčara
Tabulka X.kolo.jpg
XI.kolo

TJ OSVĚTIMANY - TJ TATRAN HAVŘICE 4:0 (2:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Karlín R.
Střídali: Blecha J., Vávra A., Možíš L.

Branky: Křemeček R., Brhel M. 2x, Dobeš R.

I.B třída sk. "C" - muži

Kudlovice – Hluk B 1:1 Blaha - Jurásek
FC KORYNA – Sušice 4:1 Z. Lysko 2, Posolda 2 - Vyorálek
Osvětimany – Havřice 4:0 Brhel 2, Křemeček R., Dobeš
Zlámanec – Slavkov 3:1 Sadil, Šuta, Hubáček - Šimek
J.Otrokovice – Bojkovice 0:0
Šumice – Strání 0:3 Pomajbík 2, Motola
Jalubí – Zlechov 0:5 Slavík, Zajíc 2, Kremr, Kedra

Tabulka XI.kolo.jpg
XII.kolo

TJ SUŠICE - TJ OSVĚTIMANY 1:1 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Karlín R.
Střídali: Možíš L., Říha D., Blecha J.

I.B třída sk. "C" - muži

Hluk B – Zlechov 3:0 Soviš, Horák T., Klabačka
Strání – Jalubí 3:1 Pomajbík, Fruhauf, Vojtek – Najbrt P.
Bojkovice – Šumice 5:0 Čačko 3, Balon, vlastní
Slavkov – J. Otrokovice 0:0
Havřice – Zlámanec 3:3 Masařík M., Franc, Ulčík – Štefka, Šurmánek, Damborský
Sušice – Osvětimany 1:1 Hejda – Trávníček
Kudlovice - FC KORYNA 2:1 Blaha, Bohun – Hála
Tabulka XII.kolo.jpg
XIII.kolo

TJ OSVĚTIMANY - TJ SOKOL KUDLOVICE 3:2 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Možíš L., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Karlín R.
Střídali: Březina K., Říha D., Janča D.

Branky: Křemeček L., 2x Dobeš R.


FC KORYNA – Hluk B 3:0 Lysko Z. 2, Hála
Osvětimany – Kudlovice 3:2 Dobeš 2, Křemeček L. – Kraváček, Suchoň
Zlámanec – Sušice 5:0 Hubáček 2, Šurmánek, Novák, Štefka
J. Otrokovice – Havřice 2:1 Šmedek, Čonka – Masařek M.
Šumice – Slavkov 3:2 Kunovský, Valášek 2 – Chovanec, Polášek
Jalubí – Bojkovice 1:3 Gajdorus T. – Varga, vlastní 2
Zlechov – Strání 2:0 T. Vaněk, Kremr
Tabulka XIII.kolo.jpg
XIV.kolo

TJ OSVĚTIMANY - FC KORYNA KORYČANY 5:0 (2:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha J.,Trávníček F., Karlín R., Březina K.

Střídali: Možíš L., Blecha J., Vávra A.

Branky: Brhel, Karlin, Dobeš 2, Blecha J.,

I.B třída sk. "C" - muži
Hluk B – Strání 2:4 Soviš, Jurásek - Popelka 2, Frühauf, Pomajbík
Zlechov – Bojkovice 1:2 Kremr – Varga 2
Jalubí – Slavkov 2:0 Najbrt P. 2
Šumice – Havřice 1:0 Kunovský
J.Otrokovice – Sušice 6:0 Janeba 2, Horsák, Martinec, Čonka, Šnajdr Vl.
Zlámanec – Kudlovice 2:2 Jirsák, Hubáček – Hložný 2
Osvětimany – FC KORYNA 5:0 Brhel, Karlin, Dobeš 2, Blecha J.,


V Koryčanech napsali:

Muži : Osvětimany - FC KORYNA 5 : 0
Sestava : K.Koval - Vybíral, J.Věžník, Kvita ( 20. Buš ), Marek, Samsonek, T.Posolda, M.Věžník, P.Posolda, Lupínek, Z.Lysko

Z horké půdy v Osvětimanech jsme se z předehrávaného 1. jarního kola vrátili bez bodu a s pořádným výpraskem 5 :0. K utkání jsme odjížděli bez 4 hráčů základní sestavy ( Hála, Petroš, Jančík, S.Koval) a tak bylo jasné že můžeme jen překvapit. Když se nám po čtvrthodině podařilo vymanit z úvodního tlaku domácích, přišla první rána - pro zranění musel odstoupit Kvita.

Muži po podzimu 2010.jpg


Muži

OSVĚTIMANY


Žáci

OSVĚTIMANY


 
1 Skaštice 13 12 1 0 0 48 : 6 38
2 Osvětimany 13 9 2 1 1 38 : 17 32
3 Napajedla 13 6 3 0 4 21 : 13 24
4 Bojkovice 13 7 0 1 5 37 : 28 22
5 Dolní Němčí 13 6 1 2 4 26 : 23 22
6 Nedachlebice 13 7 0 1 5 25 : 25 22
7 Koryčany 13 6 0 2 5 19 : 19 20
8 Ořechov 13 6 0 1 6 26 : 38 19
9 Jaroslavice 13 4 2 2 5 23 : 33 18
10 Žalkovice 13 5 0 2 6 25 : 24 17
11 Buchlovice 13 3 2 0 8 13 : 26 13
12 Nivnice 13 2 2 1 8 17 : 31 11
13 V. Otrokovice  13 2 1 2 8 19 : 35 10
14 Fryšták 13 1 1 0 11 12 : 31 5


Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Nivnice 9 8 1 0  53:8 25
2 Újezdec 10 7 0 3  37:21 21
3 Šumice 9 6 1 2  52:25 19
4 Prakšice 9 6 1 2  31:6 19
5 O. N. Ves 8 5 0 3  24:12 15
6 Bánov 9 5 0 4  35:27 15
7 Topolná 9 4 1 4  34:20 13
8 Osvětimany 9 3 0 6  15:41 9
9 Mistřice 10 3 0 7  17:44 9
10 Velehrad 9 1 0 8  27:54 3
11 Bílovice 9 0 0 9  2:69 0
Zýbal Ondřej 14
Salay Jakub 7
Otáhal Matěj 5
Šmatelka Pavel 4
Křemeček René 4
Chaloupka Petr 1
Švrček Marián 1
Garčic Michal 1
Skřivan Adam 1


 


Tipuj umístění našich fotbalistů v sezóně 2017-2018

1 až 3 (10 | 91%)
4 až 10 (1 | 9%)
11 až 14 (0 | 0%)
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "4135"
INFO FOTBAL č.2  741.76kB
INFO FOTBAL č.5  616.78kB
VZOR PŘIHLÁŠKY ZA ČLENA FAČR  90.05kB
vzor pro vyplnění přihlášky FAČR pro hráče a funkcionáře
PŘIHLÁŠKA ZA ČLENA FAČR  688.18kB
pro hráče, funkcionáře a členy OS (TJ Osvětimany)
PŘIHLÁŠKA ZA ČLENA FAČR  684.62kB
přihláška za člena FAČR - fanoušci, členové atd.
TJ Osvětimany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one