TJ OSVĚTIMANY - TJ ZLÁMANEC 4:2 (1:1)

Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z, Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J.
Střídali: Blecha J., Trefilík Z., Struha R.
Branky: Brhel, Křemeček L. 2x, Drobil

K utkání jsme nastoupili zase v pozměněné sestavě a složení.Scházeli - Roman Udržal a Adam Blecha (dovolená), pro změnu zase nastoupil po zranění Zdeněk Drobil.
Zápas začal nadějně a už v prvních třech minutách jsme měli dvě šance.Neúčast Romana Udržala se projevila v obranné činnosti a tak než si hráči zvykli na změny došlo ke zranění Filipa Trávníčka, kterého již v 11. minutě střídal Jakub Blecha a museli opět změnit rozestavení.Tohoto využili hosté ke vstřelení vedoucí branky Řezníčkem.Naše mužstvo bylo touto situací zaskočeno a trvalo delší dobu než se dostali do tempa proti výborně hrajícímu soupeři.V 33. minutě se nám podařilo vyrovnat Michalem Brhélem a to nám pomohlo se znovu dostat do hry.První poločas skončil 1:1 a musíme přiznat, že v něm byl soupeř lepší.
Do druhého poločasu jsme vlétli impozantně a ve 47. minutě Luboš Křemeček hlavou vstřelil naši druhou branku.Postupně jsme získávali převahu, kterou však zastavila v 55. minutě poněkud přísnější penalta za faul v našem pokutovém území, hostující Damborský ji s přehledem proměnil.Utkání se přelévalo z jedné strany na druhou za mírné převahy našich hráčů.Velké diskuze a emoce v řadách diváků vyvolal nedovolený zákrok kapitána hostí Emila Němce, který doslova táhl Dominika Říhu za dres.Vzhledem k jeho předešlé žluté kartě bylo celkem jasné co by následovalo, píšťalka hlavního rozhodčího však zůstala němá a pomezní, který situaci sledoval asi ze tří metrů údajně nic neviděl.
Když se už zdálo, že zápas skončí remízou naši chlapci zabrali.Nejdříve jsme promarnili několik šancí a až v 89. minutě proměnil znovu Luboš Křemeček hlavou přesný centr a zvýšil na 3:2 pro nás.Hosté se snažili v závěru o vyrovnání a otevřeli hru, toho jsme využili v poslední minutě.Z rychlého protiútoku, kdy jsme přečíslili soupeřovu obranu vstřelil Zdeněk Drobil, přesně tak jak jsme u něho zvyklí, čtvrtou rozhodující branku.Napínavý zápas skončil naší výhrou 4:2 nad kvalitním soupeřem ze Zlámance.